Y00892K11860VR0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00892K11860VR0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 2.1186K OHM 0.005% 0.6W RAD
Fitxak: Y00892K11860VR0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y00892K11860VR0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00892K11860VR0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 2.1186K OHM 0.005% 0.6W RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2064 pcs Datuen fitxa Y00892K11860VR0L.pdf
tolerantzia ±0.005% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series RNC90Y Erresistentzia 2.1186 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate R (0.01%)
Deskribapen zehatza 2.1186 kOhms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil