Y008919K6000DR1R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y008919K6000DR1R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 19.6K OHM 0.5% 0.6W RADIAL
Fitxak: Y008919K6000DR1R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y008919K6000DR1Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y008919K6000DR1R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 19.6K OHM 0.5% 0.6W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1284 pcs Datuen fitxa Y008919K6000DR1R.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series RNC90Y Erresistentzia 19.6 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Strip
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate R (0.01%)
Deskribapen zehatza 19.6 kOhms ±0.5% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil