Y007880K2500F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y007880K2500F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 80.25K OHM 1% 0.3W RADIAL
Fitxak: Y007880K2500F0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y007880K2500F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y007880K2500F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 80.25K OHM 1% 0.3W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1492 pcs Datuen fitxa Y007880K2500F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 0.0ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Series VHP100 Erresistentzia 80.25 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.450" (11.43mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 80.25 kOhms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil