Y0078111R100B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y0078111R100B0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0078111R100B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 111.1 OHM .3W .1% RADIAL
Fitxak: Y0078111R100B0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y0078111R100B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0078111R100B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 111.1 OHM .3W .1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4491 pcs Datuen fitxa Y0078111R100B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea 0.0ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Series VHP100 Erresistentzia 111.1 Ohms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.450" (11.43mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 111.1 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil