Y00772K02000B0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00772K02000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 2.02K OHM 0.6W 0.1% RADIAL
Fitxak: Y00772K02000B0L.pdf
  • Mezua
Y00772K02000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00772K02000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 2.02K OHM 0.6W 0.1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7640 pcs Datuen fitxa Y00772K02000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.435" L x 0.185" W (11.05mm x 4.70mm)
Series VH Erresistentzia 2.02 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.430" (10.92mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.02 kOhms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil