Y00756K10000D0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00756K10000D0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 6.1K OHM 0.5% 0.3W RADIAL
Fitxak: Y00756K10000D0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y00756K10000D0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00756K10000D0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 6.1K OHM 0.5% 0.3W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6572 pcs Datuen fitxa Y00756K10000D0L.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series VSR Erresistentzia 6.1 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6.1 kOhms ±0.5% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil