Y00754R70000F9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00754R70000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 4.7 OHM 1% 0.3W RADIAL
Fitxak: Y00754R70000F9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y00754R70000F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00754R70000F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 4.7 OHM 1% 0.3W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6697 pcs Datuen fitxa Y00754R70000F9L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series VSR Erresistentzia 4.7 Ohms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.7 Ohms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil