Y00754K99000C0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00754K99000C0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 4.99K OHM 0.3W 0.25% RADIAL
Fitxak: Y00754K99000C0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y00754K99000C0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00754K99000C0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 4.99K OHM 0.3W 0.25% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17677 pcs Datuen fitxa Y00754K99000C0L.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series VSR Erresistentzia 4.99 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.99 kOhms ±0.25% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil