Y00655R00000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00655R00000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 5 OHM 0.1% 10W TO204AA
Fitxak: Y00655R00000B0L.pdf
Stock egoera 836 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 836 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y00655R00000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00655R00000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 5 OHM 0.1% 10W TO204AA Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 836 pcs Datuen fitxa Y00655R00000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.530" L x 1.000" W (38.86mm x 25.40mm)
Series VHP-3 Erresistentzia 5 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-204AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.340" (8.64mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5 Ohms ±0.1% 10W Through Hole Resistor TO-204AA Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil