Y00650R50000F0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00650R50000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.5 OHM 10W 1% RADIAL
Fitxak: Y00650R50000F0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y00650R50000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00650R50000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.5 OHM 10W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1879 pcs Datuen fitxa Y00650R50000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.530" L x 1.000" W (38.86mm x 25.40mm)
Series VHP-3 Erresistentzia 500 mOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-204AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.51mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 500 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor TO-204AA Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil