Y006291K9077V9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y006291K9077V9L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y006291K9077V9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 91.9077K OHM 0.6W 0.005% RAD
Fitxak: Y006291K9077V9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y006291K9077V9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y006291K9077V9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 91.9077K OHM 0.6W 0.005% RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4310 pcs Datuen fitxa Y006291K9077V9L.pdf
tolerantzia ±0.005% Tenperatura koefizientea ±1ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series S Erresistentzia 91.9077 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 91.9077 kOhms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil