Y006230K5000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y006230K5000T0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y006230K5000T0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 30.5K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Fitxak: Y006230K5000T0L.pdf
  • Mezua
Y006230K5000T0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y006230K5000T0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 30.5K OHM 0.6W 0.01% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8627 pcs Datuen fitxa Y006230K5000T0L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±1ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series S Erresistentzia 30.5 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 30.5 kOhms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil