Y006071R6400B0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y006071R6400B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 71.64 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Fitxak: Y006071R6400B0L.pdf
  • Mezua
Y006071R6400B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y006071R6400B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 71.64 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17939 pcs Datuen fitxa Y006071R6400B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" Dia x 0.356" L (6.60mm x 9.04mm)
Series VTA Erresistentzia 71.64 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 71.64 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil