Y00604K99000F9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00604K99000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 4.99K OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: Y00604K99000F9L.pdf
  • Mezua
Y00604K99000F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00604K99000F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 4.99K OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24013 pcs Datuen fitxa Y00604K99000F9L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" Dia x 0.356" L (6.60mm x 9.04mm)
Series VTA Erresistentzia 4.99 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.99 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil