Y006033K3300T2L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y006033K3300T2L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 33.33K OHM 1/4W 0.01% AXIAL
Fitxak: Y006033K3300T2L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Y006033K3300T2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y006033K3300T2L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 33.33K OHM 1/4W 0.01% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 14788 pcs Datuen fitxa Y006033K3300T2L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" Dia x 0.356" L (6.60mm x 9.04mm)
Series VTA Erresistentzia 33.33 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 33.33 kOhms ±0.01% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil