Y006023K7000B9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y006023K7000B9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 23.7K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Fitxak: Y006023K7000B9L.pdf
  • Mezua
Y006023K7000B9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y006023K7000B9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 23.7K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17430 pcs Datuen fitxa Y006023K7000B9L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" Dia x 0.356" L (6.60mm x 9.04mm)
Series VTA Erresistentzia 23.7 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 23.7 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil