Y005875R0000F0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y005875R0000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 75 OHM 0.3W 1% AXIAL
Fitxak: Y005875R0000F0L.pdf
  • Mezua
Y005875R0000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y005875R0000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 75 OHM 0.3W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 25590 pcs Datuen fitxa Y005875R0000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Series VTA Erresistentzia 75 Ohms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 75 Ohms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil