Y00583K65000F9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00583K65000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 3.65K OHM 0.3W 1% AXIAL
Fitxak: Y00583K65000F9L.pdf
  • Mezua
Y00583K65000F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00583K65000F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 3.65K OHM 0.3W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23017 pcs Datuen fitxa Y00583K65000F9L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Series VTA Erresistentzia 3.65 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3.65 kOhms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil