Y00581K02000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00581K02000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 1.02K OHM 0.3W 0.1% AXIAL
Fitxak: Y00581K02000B0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y00581K02000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00581K02000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 1.02K OHM 0.3W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 21200 pcs Datuen fitxa Y00581K02000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Series VTA Erresistentzia 1.02 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.02 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil