Y0056500R000K0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y0056500R000K0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0056500R000K0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 500OHM 0.75W PC PIN SIDE
Fitxak: Y0056500R000K0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
Y0056500R000K0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0056500R000K0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena TRIMMER 500OHM 0.75W PC PIN SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4318 pcs Datuen fitxa Y0056500R000K0L.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.270" x 0.190" Face x 0.750" L (6.86mm x 4.83mm x 19.05mm)
Series Accutrim™1280G Material erresistenteak Metal Foil
Erresistentzia 500 Ohms Energia (Watts) 0.75W, 3/4W
Packaging Bulk Beste izenak 1280G 500R 10.0%
Aktibitate kopurua 26 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 500 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Metal Foil 26 Turn Side Adjustment Doikuntza mota Side Adjustment