Y005476R8000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y005476R8000T0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 76.8 OHM 1/2W 0.01% AXIAL
Fitxak: Y005476R8000T0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y005476R8000T0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y005476R8000T0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 76.8 OHM 1/2W 0.01% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 16893 pcs Datuen fitxa Y005476R8000T0L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.260" Dia x 0.750" L (6.60mm x 19.05mm)
Series VTA Erresistentzia 76.8 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 76.8 Ohms ±0.01% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil