Y0054380R000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0054380R000B9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 380 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Fitxak: Y0054380R000B9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y0054380R000B9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0054380R000B9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 380 OHM 1/2W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20507 pcs Datuen fitxa Y0054380R000B9L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.260" Dia x 0.750" L (6.60mm x 19.05mm)
Series VTA Erresistentzia 380 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 380 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil