Y00535R00000K0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00535R00000K0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 5 OHM 0.25W PC PIN SIDE
Fitxak: Y00535R00000K0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y00535R00000K0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00535R00000K0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena TRIMMER 5 OHM 0.25W PC PIN SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6470 pcs Datuen fitxa Y00535R00000K0L.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.250" x 0.175" Face x 0.250" L (6.35mm x 4.45mm x 6.35mm)
Series Accutrim™1240P Material erresistenteak Metal Foil
Erresistentzia 5 Ohms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Aktibitate kopurua 21
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 5 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Metal Foil 21 Turn Side Adjustment