Y005010K0000J0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y005010K0000J0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 10K OHM 0.5W WIRE LEADS
Fitxak: Y005010K0000J0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y005010K0000J0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y005010K0000J0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena TRIMMER 10K OHM 0.5W WIRE LEADS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6371 pcs Datuen fitxa Y005010K0000J0L.pdf
tolerantzia ±5% Amaiera estiloa Wire Leads
Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.400" x 0.300" Face x 1.250" L (10.16mm x 7.62mm x 31.75mm)
Series Accutrim™1202LB Material erresistenteak Metal Foil
Erresistentzia 10 kOhms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Aktibitate kopurua 25
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza 10 kOhms 0.5W, 1/2W Wire Leads Panel Mount Trimmer Potentiometer Metal Foil 25 Turn Side Adjustment