Y002912K6000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y002912K6000T0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 12.6K OHM 2/3W 0.01% AXIAL
Fitxak: Y002912K6000T0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y002912K6000T0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y002912K6000T0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 12.6K OHM 2/3W 0.01% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 20291 pcs Datuen fitxa Y002912K6000T0L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia x 0.750" L (9.53mm x 19.05mm)
Series VTA Erresistentzia 12.6 kOhms
Energia (Watts) 0.667W, 2/3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 12.6 kOhms ±0.01% 0.667W, 2/3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil