Y00271R00000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00271R00000B9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 1 OHM 0.1% 7W
Fitxak: Y00271R00000B9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y00271R00000B9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00271R00000B9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES CHAS MNT 1 OHM 0.1% 7W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4080 pcs Datuen fitxa Y00271R00000B9L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.030" L x 0.312" W (26.16mm x 7.93mm) Series VPR7
Erresistentzia 1 Ohms Energia (Watts) 7W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Ezaugarri muntatzea Screw Holes
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Wire Leads
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.450" (11.43mm)
Ezaugarriak Current Sense, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1 Ohms ±0.1% 7W Metal Foil Chassis Mount Resistor Konposizio Metal Foil