Y0025100R780V0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0025100R780V0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 100.78 OHM 1/2W 0.005% AXIAL
Fitxak: Y0025100R780V0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
Y0025100R780V0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0025100R780V0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 100.78 OHM 1/2W 0.005% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2980 pcs Datuen fitxa Y0025100R780V0L.pdf
tolerantzia ±0.005% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Series H Erresistentzia 100.78 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100.78 Ohms ±0.005% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil