Y002425K0000S0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y002425K0000S0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 25K OHM 0.3W 0.001% RADIAL
Fitxak: Y002425K0000S0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y002425K0000S0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y002425K0000S0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 25K OHM 0.3W 0.001% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2283 pcs Datuen fitxa Y002425K0000S0L.pdf
tolerantzia ±0.001% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Series H Erresistentzia 25 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.450" (11.43mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 25 kOhms ±0.001% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil