Y0023360K000B0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0023360K000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 360K OHM 0.4W 0.1% AXIAL
Fitxak: Y0023360K000B0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
Y0023360K000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0023360K000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 360K OHM 0.4W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1600 pcs Datuen fitxa Y0023360K000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Series H Erresistentzia 360 kOhms
Energia (Watts) 0.4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 360 kOhms ±0.1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil