Y00231K72500B9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00231K72500B9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 1.725K OHM 0.1% 3/4W AXIAL
Fitxak: Y00231K72500B9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y00231K72500B9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00231K72500B9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 1.725K OHM 0.1% 3/4W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1195 pcs Datuen fitxa Y00231K72500B9L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Series H Erresistentzia 1.725 kOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.725 kOhms ±0.1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil