Y002151R0000T0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y002151R0000T0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 51 OHM 3/4W 0.01% RADIAL
Fitxak: Y002151R0000T0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y002151R0000T0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y002151R0000T0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 51 OHM 3/4W 0.01% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6770 pcs Datuen fitxa Y002151R0000T0L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.820" L x 0.160" W (20.83mm x 4.06mm)
Series VSR Erresistentzia 51 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.49mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 51 Ohms ±0.01% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil