Y00205R00000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00205R00000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 5 OHM 1/2W 1% RADIAL
Fitxak: Y00205R00000F9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y00205R00000F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00205R00000F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 5 OHM 1/2W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9533 pcs Datuen fitxa Y00205R00000F9L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.575" L x 0.160" W (14.61mm x 4.06mm)
Series VSR Erresistentzia 5 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.49mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil