Y00202R20000B9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00202R20000B9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 2.2 OHM 1/2W 0.1% RADIAL
Fitxak: Y00202R20000B9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y00202R20000B9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00202R20000B9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 2.2 OHM 1/2W 0.1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5987 pcs Datuen fitxa Y00202R20000B9L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.575" L x 0.160" W (14.61mm x 4.06mm)
Series VSR Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.49mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil