Y001418R3000B0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y001418R3000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 18.3 OHM 1/5W 0.1% AXIAL
Fitxak: Y001418R3000B0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y001418R3000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y001418R3000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 18.3 OHM 1/5W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 14381 pcs Datuen fitxa Y001418R3000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.270" L (3.05mm x 6.86mm)
Series VMTA55 Erresistentzia 18.3 Ohms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 18.3 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil