Y00121R00000F0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00121R00000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 1 OHM 1.5W 1% RADIAL
Fitxak: Y00121R00000F0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y00121R00000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00121R00000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 1 OHM 1.5W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7660 pcs Datuen fitxa Y00121R00000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.820" L x 0.160" W (20.83mm x 4.06mm)
Series S Erresistentzia 1 Ohms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.49mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil