Y000781K5000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y000781K5000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 81.5K OHM 0.1% 0.6W RADIAL
Fitxak: Y000781K5000B0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y000781K5000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y000781K5000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 81.5K OHM 0.1% 0.6W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3271 pcs Datuen fitxa Y000781K5000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series S Erresistentzia 81.5 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 81.5 kOhms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil