Y000737R5000Q0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y000737R5000Q0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y000737R5000Q0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 37.5 OHM 0.6W 0.02% RADIAL
Fitxak: Y000737R5000Q0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y000737R5000Q0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y000737R5000Q0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 37.5 OHM 0.6W 0.02% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 13982 pcs Datuen fitxa Y000737R5000Q0L.pdf
tolerantzia ±0.02% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series S Erresistentzia 37.5 Ohms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 37.5 Ohms ±0.02% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil