Y000723K4000D0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y000723K4000D0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 23.4K OHM 0.5% 0.6W RADIAL
Fitxak: Y000723K4000D0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y000723K4000D0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y000723K4000D0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 23.4K OHM 0.5% 0.6W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4419 pcs Datuen fitxa Y000723K4000D0L.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series S Erresistentzia 23.4 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 23.4 kOhms ±0.5% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil