Y0006V0100TT0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0006V0100TT0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL
Fitxak: Y0006V0100TT0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y0006V0100TT0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0006V0100TT0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
Kopurua eskuragarri 5872 pcs Datuen fitxa Y0006V0100TT0L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.100" W (7.49mm x 2.54mm)
Series 300144 Erresistentzia-ratioa-Drift ±0.5 ppm/°C
Resistor Matching Ratio ±0.01% Erresistentzia (Ohms) 2k, 20k
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 3 Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 2 Pin kopurua 3
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.320" (8.13mm)
Deskribapen zehatza 2k, 20k Ohm ±0.01% 100mW Power Per Element Voltage Divider 2 Resistor Network/Array ±2ppm/°C Radial - 3 Leads Zirkuitu mota Voltage Divider