TLCC900K00Q
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TLCC900K00Q
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 900K OHM 0.02% 1/4W RADIAL
Fitxak: 1.TLCC900K00Q.pdf2.TLCC900K00Q.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
TLCC900K00Qren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TLCC900K00Q fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 900K OHM 0.02% 1/4W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6398 pcs Datuen fitxa 1.TLCC900K00Q.pdf2.TLCC900K00Q.pdf
tolerantzia ±0.02% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Series TLC
Erresistentzia 900 kOhms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.264" (6.70mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 900 kOhms ±0.02% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Thin Film