TLAX500K00A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TLAX500K00A
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 500K OHM 0.05% 1/8W RADIAL
Fitxak: 1.TLAX500K00A.pdf2.TLAX500K00A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
TLAX500K00Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TLAX500K00A fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 500K OHM 0.05% 1/8W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 8094 pcs Datuen fitxa 1.TLAX500K00A.pdf2.TLAX500K00A.pdf
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.209" L x 0.087" W (5.30mm x 2.20mm)
Series TLA Erresistentzia 500 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -25°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.264" (6.70mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 500 kOhms ±0.05% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Radial Thin Film Konposizio Thin Film