SM1X30K00AA
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM1X30K00AA
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena SM1X30K00AA 5 PPM NETWORK
Fitxak: 1.SM1X30K00AA.pdf2.SM1X30K00AA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
SM1X30K00AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM1X30K00AA fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena SM1X30K00AA 5 PPM NETWORK Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4969 pcs Datuen fitxa 1.SM1X30K00AA.pdf2.SM1X30K00AA.pdf
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.303" L x 0.102" W (7.70mm x 2.60mm)
Series SM Erresistentzia-ratioa-Drift ±3 ppm/°C
Resistor Matching Ratio ±0.05% Erresistentzia (Ohms) 30k
Power Elementu bakoitzeko - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 3 Leads Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Erresistentzia kopurua 1 Pin kopurua 3
Muntaketa mota Through Hole Altuera - Eserita (Max) 0.327" (8.30mm)
Deskribapen zehatza 30k Ohm ±0.05% Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±5ppm/°C Radial - 3 Leads Zirkuitu mota Voltage Divider