SLD2Y2K400/200R0BB
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLD2Y2K400/200R0BB
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena SLD2Y2K400/200R0BB 2.5 PPM NETWO
Fitxak: 1.SLD2Y2K400/200R0BB.pdf2.SLD2Y2K400/200R0BB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
SLD2Y2K400/200R0BBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLD2Y2K400/200R0BB fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena SLD2Y2K400/200R0BB 2.5 PPM NETWO Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 7769 pcs Datuen fitxa 1.SLD2Y2K400/200R0BB.pdf2.SLD2Y2K400/200R0BB.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2.5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Series SLD Erresistentzia-ratioa-Drift ±3 ppm/°C
Resistor Matching Ratio ±0.1% Erresistentzia (Ohms) 200, 2.4k
Power Elementu bakoitzeko - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 3 Leads Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Erresistentzia kopurua 2 Pin kopurua 3
Muntaketa mota Through Hole Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Deskribapen zehatza 200, 2.4k Ohm ±0.1% Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±2.5ppm/°C Radial - 3 Leads Zirkuitu mota Voltage Divider