SLD2X1K000/20K00BA
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLD2X1K000/20K00BA
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena SLD2X1K000/20K00BA 5 PPM NETWORK
Fitxak: 1.SLD2X1K000/20K00BA.pdf2.SLD2X1K000/20K00BA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
SLD2X1K000/20K00BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLD2X1K000/20K00BA fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena SLD2X1K000/20K00BA 5 PPM NETWORK Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 8719 pcs Datuen fitxa 1.SLD2X1K000/20K00BA.pdf2.SLD2X1K000/20K00BA.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Series SLD Erresistentzia-ratioa-Drift ±3 ppm/°C
Resistor Matching Ratio ±0.05% Erresistentzia (Ohms) 1k, 20k
Power Elementu bakoitzeko - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 3 Leads Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Erresistentzia kopurua 2 Pin kopurua 3
Muntaketa mota Through Hole Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Deskribapen zehatza 1k, 20k Ohm ±0.1% Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±5ppm/°C Radial - 3 Leads Zirkuitu mota Voltage Divider