SF002C626R/3K16BB
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SF002C626R/3K16BB
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena SF002C626R0/3K160BB CONFORMAL NT
Fitxak: 1.SF002C626R/3K16BB.pdf2.SF002C626R/3K16BB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
SF002C626R/3K16BBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SF002C626R/3K16BB fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena SF002C626R0/3K160BB CONFORMAL NT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5062 pcs Datuen fitxa 1.SF002C626R/3K16BB.pdf2.SF002C626R/3K16BB.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.551" L x 0.106" W (14.00mm x 2.70mm)
Series SF Erresistentzia-ratioa-Drift ±5 ppm/°C
Resistor Matching Ratio ±0.1% Erresistentzia (Ohms) 626, 3.16k
Power Elementu bakoitzeko - Packaging Bulk
Pakete / kasua 5-SIP Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 2 Pin kopurua 5
Muntaketa mota Through Hole Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
Deskribapen zehatza 626, 3.16k Ohm ±0.1% Power Per Element Decade Resistor Resistor Network/Array ±5ppm/°C 5-SIP Zirkuitu mota Decade Resistor
eskaerak Voltage Divider (TCR Matched)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SF005PCN
SF005PCN
fabrikatzaileak: Leader Tech Inc.
deskribapena: 41"X36" COND SHIELDING FABRIC--S
Stockean: 1668 pcs
Deskarga: SF005PCN.pdf
RFQ
SF02-5,08
SF02-5,08
fabrikatzaileak: Altech Corporation
deskribapena: TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM