SC010C150R/150RDQ
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC010C150R/150RDQ
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena SC010C10X150R0DQ NETWORK
Fitxak: 1.SC010C150R/150RDQ.pdf2.SC010C150R/150RDQ.pdf
Stock egoera 759 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 759 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
SC010C150R/150RDQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC010C150R/150RDQ fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena SC010C10X150R0DQ NETWORK Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 759 pcs Datuen fitxa 1.SC010C150R/150RDQ.pdf2.SC010C150R/150RDQ.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.181" L x 0.197" W (30.00mm x 5.00mm)
Series SC Erresistentzia-ratioa-Drift ±5 ppm/°C
Resistor Matching Ratio ±0.02% Erresistentzia (Ohms) 150, 150
Power Elementu bakoitzeko - Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SIP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Erresistentzia kopurua 10 Pin kopurua 6
Muntaketa mota Through Hole Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm)
Deskribapen zehatza 150, 150 Ohm ±0.5% Power Per Element Decade Resistor Resistor Network/Array ±5ppm/°C 6-SIP Zirkuitu mota Decade Resistor
eskaerak Voltage Divider (TCR Matched)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC01500912
SC01500912
fabrikatzaileak: Skyworks Solutions, Inc.
deskribapena: CAP SILICON 15PF 20% SMD
Stockean: 77748 pcs
Deskarga: SC01500912.pdf
RFQ
SC00P28-21P
SC00P28-21P
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: ER 37C 37#16 PIN PLUG
Stockean: 4931 pcs
Deskarga:
RFQ
deskribapena: CAP SILICON 10PF 20% SMD
Deskarga: SC01001518.pdf
fabrikatzaileak: Synapse Wireless
deskribapena: SNAP CONNECT E12 HOUSING N AMER
Stockean: 398 pcs
deskribapena: ER 13C 3#8 3#12 7#16 PIN RECP
Deskarga: SC00P24-58P.pdf