RWB1K420BL
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWB1K420BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RWB1K420BL 2 PPM REELED
Fitxak: RWB1K420BL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RWB1K420BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWB1K420BL fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RWB1K420BL 2 PPM REELED Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 11910 pcs Datuen fitxa RWB1K420BL.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RWB Erresistentzia 1.42 kOhms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging -
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.42 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Foil Konposizio Metal Foil