RBDCR1000D
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RBDCR1000D
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RBDCR1000D 10 PPM BULK
Fitxak: 1.RBDCR1000D.pdf2.RBDCR1000D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RBDCR1000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RBDCR1000D fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RBDCR1000D 10 PPM BULK Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 11730 pcs Datuen fitxa 1.RBDCR1000D.pdf2.RBDCR1000D.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series RBD Erresistentzia 100 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging -
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.041" (1.05mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 mOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Current Sense Metal Foil Konposizio Metal Foil