PSBXR2200B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSBXR2200B
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena PSBXR2200B 5 PPM SHUNT
Fitxak: 1.PSBXR2200B.pdf2.PSBXR2200B.pdf
Stock egoera 138 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 138 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PSBXR2200Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSBXR2200B fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena PSBXR2200B 5 PPM SHUNT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 138 pcs Datuen fitxa 1.PSBXR2200B.pdf2.PSBXR2200B.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 3.937" L x 2.362" W (100.00mm x 60.00mm) Series PSB
Erresistentzia 220 mOhms Energia (Watts) 40W
Packaging - Pakete / kasua Radial, Rectangular Case
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Ezaugarri muntatzea Screw Holes
Lead Style M3 Threaded; M6 Threaded Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 220 mOhms ±0.1% 40W Metal Foil Chassis Mount Resistor Konposizio Metal Foil