MU20K00/20K00BA
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MU20K00/20K00BA
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena MU20K00/20K00BA
Fitxak: 1.MU20K00/20K00BA.pdf2.MU20K00/20K00BA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MU20K00/20K00BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MU20K00/20K00BA fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena MU20K00/20K00BA Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4520 pcs Datuen fitxa 1.MU20K00/20K00BA.pdf2.MU20K00/20K00BA.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series MU Erresistentzia-ratioa-Drift ±5 ppm/°C
Resistor Matching Ratio ±0.05% Erresistentzia (Ohms) 20k, 20k
Power Elementu bakoitzeko 50mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric), J-Lead Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Erresistentzia kopurua 2 Pin kopurua 3
Muntaketa mota Surface Mount Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Deskribapen zehatza 20k, 20k Ohm ±0.1% 50mW Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±5ppm/°C 1210 (3225 Metric), J-Lead Zirkuitu mota Voltage Divider